Humanitarna akcija „Zajedno za Vasu“
Хуманитарна аkција „Заједно за Васу“

Autor: Danilo Milanković, 19. 1. 2018.

HUMANITARNA AKCIJA „ZAJEDNO ZA VASU“

U organizaciji Zajedničkog vijeća općina u Osnovnoj školi Bobota provedena je humanitarna akcija „Zajedno za Vasu“.

Ovom humanitarnom akcijom Zajedničko vijeće općina planira prikupiti sredstva za liječenje teško oboljelog osamnaestogodišnjeg mladića Vasilija Sentivanca iz Borova, koji boluje od akutne limfoblastične leukemije „T“ imunofenotipa.

Vasilije se liječi u Njemačkoj i hitno su mu potrebna sredstva kojima bi se financirala transplantacija koštane srži u Njemačkoj.

Učenici i zaposlenici Osnovne škole Bobota priključili su se ovoj humanitarnoj akciji i sakupili novčana sredstva kako bi pomogli.

Vasi želimo brzo ozdravljenje, na radost svih nas i svih ljudi dobre volje!

ХУМАНИТАРНА АKЦИЈА „ЗАЈЕДНО ЗА ВАСУ“

У организацији Заједничког већа општина у Основној школи Бобота је проведена хуманитарна акција „Заједно за Васу“.

Овом хуманитарном акцијом Заједничко веће општина планира да прикупи средства за лечење тешко оболелог осамнаестогодишњег младића Василија Сентиванца из Борова, који болује од акутне лимфобластичне леукемије „Т“ имунофенотипа.

Василије се лечи у Немачкој и хитно су му потребна средства којима би се финансирала трансплантација коштане сржи у Немачкој.

Ученици и запосленици Основне школе Бобота су се прикључили овој хуманитарној акцији и сакупили новчана средства како би помогли.

Васи желимо брзо оздрављење, на радост свих нас и свих људи добре воље!

« Kolovoz 2018 »

E-dnevnik upute