Obavijest / Обавештење

Autor: Srđan Stanojević, 14. 12. 2020.

Dragi učenici, roditelji i učitelji,

od utorka 15. prosinca 2020. godine učenici predmetne nastave (od 5. do 8 razreda) pratit će nastavu po Modelu C, odnosno na daljinu (on-line). Ovu Odluku donio je Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Stožer civilne zaštite Vukovarsko-srijemske županije.

Učenici razredne nastave (od 1. do 4. razreda) nastavljaju pratiti nastavu po Modelu A, odnosno iz škole. Učenici razredne nastave od utorka 15. prosinca 2020. nastavu pohađaju u 1. smjeni (prijepodne, nastavljaju kao što su i započeli od danas). Područne škole ne mijenjaju organizaciju rada, odnosno nastavljaju rad iz škole u prvoj smjeni.

Učitelji će s učenicima dogovoriti način na koji će se planirane aktivnosti provoditi, a razrednici će prema potrebi biti u kontaktu s njihovim roditeljima. U ovom razdoblju iznimno je važno pratiti sve obavijesti, stoga aktivno pregledavajte mrežnu stranicu škole, virtualne učionice te komunicirajte s djelatnicima škole putem dosadašnjih komunikacijskih alata.

Brankica Maletić

Драги ученици, родитељи и учитељи,

од уторка 15. децембра 2020. године ученици предметне наставе (од 5. до 8 разреда) прати ће наставу по Моделу Ц, односно на даљину (онлајн). Ову Одлуку донео је Хрватски завод за јавно здравство и Стожер цивилне заштите Вуковарско-сремске жупаније.

Ученици разредне наставе (од 1. до 4. разреда) настављају пратити наставу по Моделу А, односно из школе. Ученици разредне наставе од уторка 15. децембра 2020. наставу похађају у 1. смени (пре подне, настављају као што су и започели од данас). Подручне школе не мењају организацију рада, односно настављају рад из школе у првој смени.

Учитељи ће с ученицима договорити начин на који ће се планиране активности проводити, а одељењске старешине ће према потреби бити у контакту с њиховим родитељима. У овом периоду веома је важно пратити сва обавештења, стога активно пратите мрежну страницу школе, виртуалне учионице те комуницирајте с радницима школе путем досадашњих комуникацијских алата.

Директорица

Бранкица Малетић